V času samoizolacije se verjetno vsakemu kdaj zazdi, da se je dan podaljšal in ima občasno namesto 24ur kakšno več. Več je časa in to predvsem za nas same. In ker vemo, da je na naši šoli veliko dijakov, ki imajo občutek za poezijo in pesem, v dijaški skupnosti verjamemo, da je zdaj pravi čas da pride ta poezija na plano.

Tako smo se v dijaški skupnosti odločili, da za vas pripravimo natečaj za najboljšo dijaško poezijo v času samoizolacije. Vse dijake, ki imajo žilico za pisanje, vabimo, da oddajo svojo pesem s pomočjo spodnje povezave. Dijake, ki bodo oddali najboljše pesmi, čaka tudi nagrada (seveda šele takrat, ko se vrnemo v šolske klopi). Vsak dijak lahko odda več pesmi (ni omejitve), le za vsako mora ponovno izpolniti obrazec. Pesmi morajo biti avtorske.

Povezava za oddajo pesmi (tu).