V četrtek, 26. 9. 2024, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Bronasta priznanja so prejeli številni dijaki.

1. letnik: Timotej Martini (1. ag), Rok Živec (1. ag), Nina Kuret (1. ag), Blažka Šterling (1. bg), Eva Manca Zoretič (1. bg), Meggi Rendić (1. ag), Lara Marušič (1. ag), Naja Mevlja (1. bg), Manca Dolenc (1. bg), Christina Medica (1. ag), Anja Pavlič (1. ag), Žana Kavčič (1. bg), Andreja Petaros (1. ag) in Naja Metljak (1. ag)

2. letnik: Lara Boštjančič (2. ag), Teja Blažič (2. bg), Miran Grgič (2. bg), Julija Pečar (2. ag), Sara Tuljak (2. ag), Januš Šalamun (2. ag), Lia Uljan (2. bg), Žana Pirc (2. ag), Veronika Vrabec (2. bg), Tomaž Burić (2. ag), Elena Prodan (2. ag), Neža Stopar (2. bg), Jan Božič (2. ag) in Jaka Marinac (2. bg)

3. letnik: Anja Šuber (3. bg)

4. letnik: Alja Blažič (4. ag), Martin Škrinjar (4. bg), Ignac Mrzlić (4. ag) in Timotej Konec (4. bg)

Nekateri dijaki se bodo udeležili državnega tekmovanja iz logike, ki bo potekalo na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

Timotej Martini (1. ag), Rok Živec (1. ag), Nina Kuret (1. ag), Blažka Šterling (1. bg), Lara Boštjančič (2. ag), Anja Šuber (3. bg) in Alja Blažič (4. ag)

Vsem tekmovalcem čestitamo. Dijakom, ki so se uvrstili na državno tekmovanje, pa želimo čim več zlatih priznanj.

Aktiv matematikov