V šolskem letu 2019/2020 bomo izvedli več različnih delavnic šivanja. Vabimo vas na prvo delavnico šivanja, ki bo organizirana v sredo, 11. 9. 2019, ter ponovno v torek, 17. 9. 2019, v učilnici 1, in sicer v obsegu 5 šolskih ur (od 13.25 do 17.00).

Modna delavnica je namenjena vsem dijakom, ki imate radi modo in modne izzive. Na delavnici se boste naučili, kako izdelati svojo mini torbico ali t. i. pochette torbico za različne (večerne) priložnosti. Dobili boste že pripravljen kroj in že boste lahko začeli z izdelavo svoje torbice!

Material za izdelavo mini torbice je vključen v ceno delavnice, ki znaša 20 EUR. Delavnica je primerna tudi za tiste, ki še nikoli niste šivali. Vse zainteresirane prosimo, da se na delavnico pravočasno in obvezno prijavite preko e-pošte: katjusa.tavcar@gmail.com. Delavnico bosta vodili ga. Katjuša Tavčar in prof. Renata Nikolić.

Pohitite s prijavo, saj je število mest omejeno!