Dragi dijaki, starši in zaposleni na šoli!

Ukrajina koraka v tretji teden vojne, iz dneva v dan se humanitarna kriza poglablja. Naša srednja šola bo v sodelovanju z Rdečim križem – območno združenje Sežana in Civilno zaščito Občine Sežana v prihodnjem tednu organizirala zbiralno akcijo za pomoč Ukrajincem.

Akcija bo potekala v avli šole (pred učilnico 9) od torka, 22. 2. 2022, do petka, 25. 3. 2022. Prostovoljke bodo donacije zbirale v obeh glavnih odmorih (od 10.25 do 10.55, ter od 11.15 do 11.45).

Darujete lahko:

• Suho hrano: testenine, gres, polenta, hrana v konzervah (NE zbiramo salam, ne hrane v stekleni embalaži). Hrana naj ima rok trajanja vsaj 6 mesecev.
  • Higienske pripomočke: šamponi za telo in lase, damski vložki, plenice, otroški vlažilni robčki …
  • Kompleti za prvo pomoč (lahko tudi prva pomoč iz osebnih avtomobilov, ki ji je rok potekel).

Za vaše donacije se vam lepo zahvaljujemo!

Prostovoljke »Srečku je mar!« ter mentorici Sandra Grmek in Franja Čok.