Prvo ocenjevalno obdobje je za nami. Nekateri ste z ocenami zadovoljni, drugi morda malo manj. Nič hudega in kar pogumno naprej, saj je do konca šolskega leta v eAsistentu še dovolj prostora za spremembe in lepe ocene!

Ste že našli svoje učne strategije in jih uspešno unovčili ali pa so vam pravi način učenja, učinkovito razporejanje časa in načrtovanje učenja še uganka?

Na šoli bomo v prihodnje izvedli sklop treh delavnic za dijake in dijakinje 1. letnikov, kjer vam bomo predstavili nekaj smernic in nasvetov za učinkovito učenje. Posamezna delavnica traja eno šolsko uro.

Termini in vsebine delavnic “Učim se učiti”:

1. Postavljanje učnih ciljev in načrt za učenje (petek, 3. 3. 2023, 7. šol. ura)
  2. Učne strategije (petek, 10. 3. 2023, 7. šol. ura)
  3. Spoprijemanje s stresom pred ocenjevanjem (petek, 17. 3. 2023, 7. šol. ura)

Prijave zbiramo do 24. 2. 2023 na e-naslov: franja.cok@sc-sezana.si.