Spoštovani dijaki,

volitve za predstavnika dijakov v Svet zavoda šole bodo izvedene v ponedeljek, 14.10.2024Od 8.00 do 13.20 boste lahko volili na stojnici pred učilnico biologije (učilnica številka 11). Za prevzem glasovnice potrebujete osebni dokument ali dijaško izkaznico.

Za lažjo odločitev si preberete predstavitev kandidatke.

Spoštovani,

moje ime je Pia Slavec in sem dijakinja 2. ag. Kandidiram za položaj predstavnice dijakov v svetu zavoda šole, saj si želim, da ne bi bile želje in potrebe dijakov samo slišane, ampak tudi uresničene. Sem odgovorna, komunikativna, sočutna in vztrajna. Večkrat sem bila predsednica razreda; izkušnje imam tudi z organizacijo in sodelovanjem pri številnih dogodkih. Verjamem, da sta učinkovita komunikacija in dobra organizacija ključ do uspeha.

Vabim vas, da me podprete na prihajajočih volitvah za predstavnika dijakov v svetu zavoda šole.

Pia Slavec