Informacije o vpisu

Svetovalna služba (Franja Čok)

E-mail: vpis@sc-sezana.si

Telefon: 05 73 11 281 (od 12. 4. 2021 dalje, med 8.00 in 13.00)

Informacije za bodoče dijake (tu>>)

Stanje prijav za vpis v 1. letnik programov na naši šoli 2. aprila 2021.

PROGRAM Predvideno število mest za novince Število prijav
Gimnazija 56 42
Ekonomski tehnik 28 38
Aranžerski tehnik 28 27

Prosimo, da morebitne spremembe v številu prijav sproti spremljate na spletni strani šole ali na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (tu >>).

Program ekonomski tehnik

Če bo število prijavljenih učencev v programu ekonomski tehnik po prenosu prijav presegalo število mest za novince, bo šola Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport predlagala omejitev vpisa.

Prenos prijave

Učenci, ki ste oddali prijavo na izbrani program srednje šole, lahko do 22. aprila 2021, do 14. 00, prenesete prijavo v drug program naše šole ali na drugo šolo.

Prenos prijave na ŠC Srečka Kosovela Sežana bo potekal tako, da na elektronski naslov svetovalne službe vpis@sc-sezana.si  posredujete skenirano/fotografirano izjavo za prenos prijave, podpisano s strani učenca in starša.

Prav tako lahko do tega datuma prenesete prijavo na ŠC Srečka Kosovela učenci, ki imate prijavo na drugi šoli, vendar morate v tem primeru izjavo za prenos prijave poslati na svetovalno službo šole, na kateri imajo prijavo.

Izjava za prenos prijavnice