Devetošolke in devetošolci, iskrene čestitke ob uspešno zaključeni osnovni šoli. Veseli nas, da ste za nadaljevanje vašega šolanja izbrali Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola.

Vpis v 1. letnik srednje šole za šolsko leto 2020/2021 bo letos zaradi epidemije COVID-19 potekal nekoliko drugače. V skladu z  navodili MIZŠ in NIJZ bomo izvedli vpis v 1. letnik v program gimnazija, ekonomski tehnik in aranžerski tehnik na daljavo.

Podrobna navodila boste v prihodnjih dneh prejeli po pošti in na e-naslove, ki ste jih navedli v prijavah za vpis. Če imate glede vpisa dodatna vprašanja, jih naslovite na šolsko svetovalno službo (tel. 05 7311 281; alenka.kompare@guest.arnes.si).

Želimo vam lepe počitnice, jeseni pa se vidimo.