Spoštovani učenci in starši,

z veseljem smo prejeli vašo prijavnico za vpis v prvi letnik naših izobraževalnih programov. Da bo vpis v prvi letnik potekal brez zapletov, objavljamo nekaj pomembnih informacij.

Vpis v posamezne programe:

GIMNAZIJA: petek, 17. 6. 2022, v učilnici št. 15, od 9.00 naprej po razporedu;

EKONOMSKI TEHNIK; ponedeljek, 20. 6. 2022, v učilnici št. 9, od 14.00 naprej po razporedu;

ARANŽERSKI TEHNIK: ponedeljek, 20. 6. 2022, v učilnici št. 15, od 14.00 naprej po razporedu za sprejete v 1. krogu vpisnega postopka.

Natančen razpored poteka vpisa (po abecedi priimkov) smo vam poslali po navadni pošti v vabilu k vpisu.

Ob vpisu prinesite s seboj izpolnjene naslednje obrazce (kliknite na krepko zapisan del besedila):

• naročilnica za izposojo nekaterih učbenikov iz učbeniškega sklada, v kolikor se za to odločite;
  • prijavo na šolsko prehrano (šolsko malico), v kolikor se za to odločite;
  • privolitve in soglasja (izjave) o zbiranju osebnih podatkov in vodenju dokumentacije dijaka,
  • lahko se naročite na dijaško izkaznico – v tem primeru prinesite s seboj fotografijo, ki velja za osebno izkaznico (3,5 x 4,5 cm),
  • lahko predložite dokazilo o prepoznani nadarjenosti v osnovni šoli in poročilo o dosedanjih dosežkih,
  • na vpogled prinesite izvirnik spričevala 9. razreda osnovne šole.

Obrazci in drugi dokumenti (npr. seznam učbenikov) so dostopni tudi v rubriki »VPIS – ZA BODOČE DIJAKE« (tu>>).

Učenci, ki si vpisujete v program aranžerski tehnik pa ne pozabite na obrazec Izpis ocen 7., 8. in 9. razreda, ki ste ga dobili v vabilu k vpisu. Obrazec izpolnite in pošljite najkasneje do srede, 16. 6. 2022, do 15. ure na elektronski naslov vpis@sc-sezana.si (slikanega ali skeniranega).

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo uspešen zaključek šolskega leta.