Spoštovani,

Ministrstvo za šolstvo, znanost in šport je objavilo nov rokovnik vpisa v srednje šole. Po novem je zadnji datum za oddajo prijavnice 11. maj 2020. Dijaki, ki obiskujejo prvi letnik in bi se radi ponovno vpisali, ampak v drugi program, lahko prijave oddajo do 25. maja 2020.

Kandidatom za vpis v srednje šole je prijavnica na voljo na spletni strani e-uprave (na tem naslovu). Tistim kandidatom, ki so prijave že poslali, ni potrebno še enkrat pošiljati.

Kandidati prijavnico natisnete, izpolnite ter podpišete (kandidati in starš) ter pošljete na našo šolo. Pošljete lahko priporočeno po pošti (NE s povratnico!) ali pa skenirano (fotografirano) na elektronski naslov šole: ss.srecko-kosovel@guest.arnes.si

Na prijavnici ni potreben žig osnovne šole in podpis ravnatelja/ice.

Javna objava številčnega stanja prijav bo 20. maja 2020 (do 16. ure) na spletnih straneh ministrstva, številčno stanje vpisa na našo šolo pa bomo objavili isti dan na spletnih straneh šole. O nadaljnjih postopkih glede vpisa pa vas bomo osebno obveščali.

V prilogi (klikni tu) objavljamo celoten spremenjen rokovnik vpisa.

Ostanite zdravi in septembra se vidimo v klopeh Šolskega centra Srečka Kosovela Sežana.

Dušan Štolfa, ravnatelj