CLIL in VET , Erasmus+ KA2 Strateško partnerstvo (2018-1-SK01-KA202-046321)

(CLIL- Contents and Language Integrated Learning, VET- Vocational education and training)

Novo dvoletno projektno sodelovanje Erasmus+ z angleškim naslovom CLIL in VET poudarja pomen poznavanja tujih jezikov za uspešen nastop na evropskem trgu dela. Poleg Šolskega centra Srečka Kosovela Sežana v partnerstvu sodelujejo še:

• Obchodná akadémia Nitra, Slovaška, koordinatorska organizacija,
  • Agrupamento de Escolas de Fornos de Algodres, Portugalska, partner,
  • Panevezio profesinio rengimo centras, Litva, partner,
  • Istituto Istruzione Superiore ‘E. Majorana – A. Cascino’, Italija, partner,
  • ALTINŞEHIR MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI, Turčija, partner,
  • 21Knowledge, Portugal, partner.

Partnerstvo bo kot  intelektualni rezultat oblikovalo skupni kurikul, ki bo temeljil na primerih dobrih praks sodelujočih partnerjev in se razvijal v času trajanja projektnega partnerstva. V partnerstvu bodo sodelovali dijaki, profesorji in predstavniki okolja. V projekt bodo vključeni dijaki učnih podjetij. Projekt bomo zaključili z mednarodno konferenco, na kateri bo predstavljen nov kurikul.