Zaradi spremembe zakona o sestavi Sveta zavoda šole bodo izvedene volitve, zdajšnjemu predstavniku dijakov v Svetu zavoda se bo namreč pridružil še en predstavnik.

Navodila in načrt za izvedbo volitev:

1. Od 12. do 23. septembra 2022 sprejemamo prijave dijakov za kandidate za predstavnika v Svetu zavoda naše šole. Zainteresirani dijaki se lahko prijavite v naravoslovnem kabinetu. Kandidira lahko vsak dijak. Ob prijavi morate priložiti krajši opis/program in lastno fotografijo v elektronski obliki (zaželeno na USB-ju).
  2. 26. septembra 2022 bodo programi in fotografije objavljeni na šolski spletni strani, da lahko ostali dijaki kandidate spoznate in se odločite, komu pripada vaš glas.
  3. Volitve bodo predvidoma izvedene v torek 4. oktobra 2022, o poteku volitev boste obveščeni 26. septembra 2022 po šolskem ozvočenju in na spletni strani.

Predsednik volilne komisije

Luka Škabar