Od 15. do 17. oktobra praznujemo dneve Erasmusa. »Erasmusdays« je dogodek, ki se letos odvija četrtič zapovrstjo. Tako kot vsako leto, je tudi naša šola pristopila k dogodku, saj smo ena izmed bolj uspešnih Erasmus šol. Dogodek vsako leto organiziramo v sodelovanju z Mladinskim centrom Podlaga. Letos, smo se v zadnjem hipu odločili, da dogodek prenesemo na splet, kot Facebook dogodek na uradni Facebook strani Šolskega centra Srečka Kosovela Sežana. Pod zavihkom diskusija, si boste lahko pogledali video  materiale, nastale v preteklih Erasmus+ projektih ter se seznanili z novimi projekti, ki jih izvajamo na šoli. Če nam bo uspelo, se bomo jutri, 16. 10. 2020 v glavnem odmoru oglasili tudi v živo s svežimi informacijami zadnjih izvedenih mobilnosti na Cipru in Siciliji.

Maja Prešeren, Erasmus koordinatorka