Pozdravljeni,

danes, 22. 3. 2022, so potekale volitve dijakov za v Svet zavoda šole vendar so bile zaradi nepravilnosti pri izvedbi razveljavljene. Zato bomo izvedli popolnoma nove volitve.

Navodila in načrt za izvedbo novih volitev so naslednja:

1. Do petka, 25. 3. 2022, sprejemamo nove prijave dijakov za kandidate za predstavnika v Svetu zavoda naše šole. Zainteresirani dijaki se lahko prijavite v tajništvu. Kandidira lahko vsak dijak.
  2. Naslednji teden bodo od 28. do 30. 3. 2022 potekale predstavitve kandidatov po šolskem ozvočenju, prav tako bosta fotografija in kratek opis kandidata objavljena na šolski spletni strani.
  3. Volitve bodo predvidoma v četrtek, 31. 3. 2022, o poteku volitev boste obveščeni naslednji teden po šolskem ozvočenju in spletni strani.

Komisija za izvedbo volitev predstavnika dijakov v svet zavoda šole