V skladu z Okrožnico  Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport z dne 8. 5. 2020 se DIJAKI ZAKLJUČNIH LETNIKOV v ponedeljek, 18. 5. 2020, vrnete  na šolo. Pouk bo potekal po prilagojenem urniku.

Urnik 4. gimnazija

Urnik 4. ET in ART

V gimnazijskem programu ste v 1. skupini dijaki, ki nimate geografije na maturi, v drugi pa dijaki, ki imate geografijo na maturi.

Ob ponovnem vstopu (18. 5. 2020) v šolo morate dijaki prinesti podpisano Izjavo pred vstopom v šolo ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19.  Mladoletnim dijakom Izjavo podpišejo starši, polnoletni dijaki pa izjavo izpolnite in podpišite sami.

Izjava polnoletnega dijaka pred vstopom v šolo/pristopom k maturi

Izjava staršev mladoletnega dijaka pred vstopom v šolo/pristopom k maturi

Pri vstopu v šolo se držite razporeda vstopa po vhodih, ki ste ga prejeli na dom. Zaščitne maske boste prejeli v šoli, držite pa se tudi skupnih navodil in novega hišnega reda.

Hišni red v času izrednih razmer