Pozdravljene drage dijakinje in dijaki 1. letnikov, spoštovani starši!

Prišel je čas, ko smo tudi profesorji športne vzgoje morali potegniti črto in se sprijazniti z dejstvom, da izvedba športnega tabora “MORJE” ne bo mogoča.

Že prejšnje šolsko leto smo pripravljali in organizirali vse potrebne stvari za izvedbo vseh športnih taborov v upanju, da bodo razmere v zvezi z epidemijo COVID 19 bistveno boljše, zato je bila za nas ta odločitev resnično zelo težka. Žalosti nas dejstvo, da so bile vse priprave zaman, predvsem pa to, da ne boste pričeli šolskega leta na najlepši možen način – na morju.

Pogoji in priporočila NIJZ-ja za izvedbo športnega tabora trenutno zahtevajo toliko omejitev, da tabor ne bi bil takšen, kot si ga zaslužite doživeti.

Športni aktiv je tisti aktiv, ki nikoli ne izgubi volje, upanja in motiviranosti, zato bomo spet poskusili tabore prenesti v poletne mesece.

O vsem se pogovorimo septembra, ko se vidimo, do takrat pa uživajte še zadnje tedne počitnic.

Športni aktiv