V četrtek, 16. januarja, je potekalo prvo tekmovanje iz znanja psihologije. Tema letošnjega tekmovanja so čustva.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 46 dijakov, ki imajo v tem šolskem letu na predmetniku psihologijo, in odrezali so se odlično, saj je skoraj polovica tekmovalcev na naši šoli prejela bronasta priznanja.

• Dijaki 2. a in b gimnazije, ki so prejeli bronasta priznanja, so: Anja Čeč, Krištof Stepančič, Meta Trebec, Ela Kovač, Manuela Mahne, Amanda Babič, Raffaele Borsato, Jan Ukmar, Izabela Franetič, Lea Morano, Neža Guštin in Nina Žvab.
  • Bronasta priznanja so prejeli tudi: Lara Ivančič, Asta Gerjevič Debevec, Teja Volf Granduč, Timeja Kariž, Kolja Miljković, Ana Ferluga Bordon, Eva Švigelj, Anja Ravbar in Julija Kandare, dijaki 4. a in b gimnazije.

Vsem dobitnikom priznanj čestitam, Anji Čeč, Asti Gerjevič Debevec, Lari Ivančič in Krištofu Stepančiču, ki so se uvrstili na državno tekmovanje, pa želim veliko uspeha.

Alenka Kompare