V torek, 15. 2. 2022, smo se dijakinje Ela Ferfolja, Lara Ferjančič, Natalija Grandič, Nikolina Prijević, Monika Rebec, Sara Škamperle in Tjaša Stojanoski s profesorico Nikito Privšek odpravile v Koper na regijsko tekmovanje v dvoranskem nogometu. Z nekaj začetne treme smo se kmalu ob prihodu na Bonifiko sprostile. Hitro smo se preoblekle in v dvorani počakale razplet prve tekme med Koprom in Piranom. Sledila je tekma proti Kopru, ki smo jo z zadržanim začetkom popeljale do zmage z rezultatom 2:0. Zadnja tekma je bila med Sežano in Piranom za 1. mesto. Z veliko truda in borbenostjo smo prišle do zaslužene zmage 3:1 in tako tudi do 1. mesta na tekmovanju. Pod vtisi tekmovanja in veselja ob zmagi smo se vrnile v Sežano. Rade bi tudi čestitale Srednji šoli Koper in Piran za borbeni duh in napeti tekmi.

Želim pa tudi poudariti, da smo prva ženska nogometna ekipa po 30. letih, ki se je iz naše šole udeležila takega tekmovanja. Zato že napeto čakamo nadaljnja tekmovanja in upamo, da bomo za našo šolo osvojile še kaj več.

Sara Škamperle