Po dveh letih premora na šoli ponovno začenjamo z likovnimi delavnicami. Dobivamo se ob petkih popoldan enkrat ali dvakrat mesečno. Delavnice štejejo v nabor ur za OIV.

Kaj ustvarjamo? Slikamo na tekstil (majice), odlivamo in poslikavamo »beneške maske«, slikamo na steklo ali svilo, preizkušamo se v tehniki slikanja na platno z oljnimi barvami in z akrili, marmoriramo in pripravljamo voščilnice, tiskamo monotipije …

Sodelujemo lahko tudi na različnih likovnih natečajih, pripravljamo razstave likovnih del in prispevamo likovna dela za šolske publikacije.

Prva likovna delavnica slikanja na majice bo v petek, 14. oktobra 2022, ob 15. uri v učilnici številka 4. Vabljeni vsi, ki radi likovno ustvarjate.

Samo Onič, mentor