Spoštovani dijaki, spoštovani starši,

Jutri, v četrtek, 24. 12. 2020, bo dan posvečen zaključku starega leta in prazniku države, dnevu samostojnosti in enotnosti. Tako pravega pouka jutri ne bo, bodo pa razredne ure in proslava ob obeležitvi praznika.

Na zoom videokonferenci nas je lahko hkrati prisotno največ 300, zato bodo razredne ure in proslava razdeljene na dva dela.

• Ob 8.30 bodo razredne ure za 3. in 4 letnike, proslava pa ob 9.00.
  • Ob 9.00 bodo razredne ure za 1. in 2. letnike, proslava pa ob 9.30.

Razredniki vam bodo poslali povezave za zoom srečanje za oba dogodka.

Naj vam ob zaključku koledarskega leta zaželim vse dobro, upajmo, da bo leto 2020 prešlo v neprijeten spomin in da se bodo v novem letu razmere toliko uredile, da se spet srečamo v šolskih klopeh, na hodnikih, pred šolo, na dogodkih, ekskurzijah, športnih in projektnih tednih … Skratka, da se vrnemo v normalno življenje.

S tem upanjem in seveda z željo, da ostanete vsi zdravi in ohranite optimizem, vam vsem skupaj želim vesele božične praznike in srečno novo leto.

Dušan Štolfa, ravnatelj

Fotografija: Utrinek z ekskurzije v prednovoletni Milano