Naša šola bo to in naslednje šolsko leto sodelovala v Erasmus+ projektu Poudarjanje pomena vključenosti s spodbujanjem medsebojne pomoči in solidarnosti v Evropi (Emphasising inclusion by developing mutual aid and solidarity in Europe).

Cilji projekta:

• ozaveščanje dijakov in učiteljev o različnih učnih težavah (disleksija, disfazija …)
  • prepoznavanje različnih učnih težav dijakov na šoli
  • spoznavanje različnih oblik posebnih potreb (osebe z motnjami v duševnem razvoju, gluhi in naglušni, gibalno ovirani …)
  • spodbujanje solidarnosti in vključevanje dijakov v različne oblike medsebojne pomoči

Vabimo vas k oblikovanju logotipa projekta. Na natečaju lahko sodelujete dijaki vseh treh programov, torej aranžerji, ekonomci in gimnazijci.

Predloge pošljite do 12. januarja 2021 na elektronski naslov mateja.grmek@sc-sezana.si

Prejete predloge bo pregledala komisija, ki jo sestavljajo Samo Onič, Sandra Grmek in Mateja Grmek. Najboljši predlog bo nagrajen.

Več o projektu (klikni tu>>).

Nov Erasmus+ projekt o spodbujanju medsebojne pomoči in solidarnosti.

Mateja Grmek, koordinatorka projekta